این زن و شوهر مدت دو سال است که با هم ازدواج نموده اند.قد شوهر تنها 80 سانتی متر است و به اندازه پای خانم است.وی به عارضه بریتل بون Brittle Boneمبتلاست.علیرغم قد کوتاه اما سین استفانسون و میندای کنیس تا کنون زندگی شادی را در کنار یکدیگر سپری نموده اند.انها از طریق یکی از دوستانشان در سال 2009 با یکدیگر اشنا شدند و در سال 2012 با یکدیگر ازدواج نمودند.

اقای استفانسون می گوید از اینکه با خانمم ازدواج نمودم خیلی خوشحالم.روزی نیست که به او نگویم عاشقتم!برخی مردم فکر می کنند میندای به من ترحم نموده است اما انها کاملا در اشتباهند.من حکم فرشته را در این ازدواج دارم و تا اخرین نفس از او مراقبت می نمایم.برخی از کاربران اینترنتی گفته اند انها در ازدواج زناشویی خود مشکل دارند و خانم تنها عاشق ثروت مرد شده است.

خانم میندای بر این باور است قد کوتاه شوهرش هیچ موقع مانعی در زندگی زناشویی انها نبوده است.در ابتدا چندان برایم این ازدواج جالب بنظر نمی رسید اما اکنون عاشق او شده ام.او بهترین شوهریست که تا کنون دیده ام.

سین مبتلا به عارضه Osteogenesis Imperfecta است که نام دیگر ان Brittle Bone انست.سین که هم اکنون 33 سال سن دارد قدش تنها 80 سانتی متر است که حتی از پای نامزدش کوتاهتر است.در این عارضه استخوانهای بدن در رشد با مشکل روبرو می گردند.در این عارضه همچنین درصد شکنندگی استخوانهای بدن بسیار بالاست.

به گزارش دیلی خبر ایران،سین که تا کنون 200 بار استخوانهای بدنش شکسته شده است علاقه خاصی به ورزش و سلامتی دارد.هنگام بیرون رفتن از منزل روی ویلچر می نشیند و خانمش او را همراهی می نماید.› See More: روابط عاشقانه خانم با شوهر 80 سانتی خود!+تصاویر