رژیم های غذایی نادرست ، آفتاب سوختگی ، مراقبت های غیر قابل قبول از پوست باعث پوسته پوسته شدن و خشکی و کمبود هیدروژن می شود همینطور پوست شما خاکستری و مات می شود و شادابی و طراوتش از بین می رود .
در صورتی که بخواهید خشکی پوست خود را با چرب کردن آن جبران کنید منافذ پوست سیاه و کدر می شود و جوش های چرکی روی پوست به وجود می آید هیدروژن یکی از ضروری ترین نیازهای پوست است که موجب سلامتی و شادابی پوست می شود.
یکی از طرق تامین هیدروژن پوست دستگاه هیدردرم است که از قدرت طبیعی درمان اکسیژن و آّب برای تراشیدن آُسان پوست بدون احتیاج به استفاده از کریستال ها یا ساینده های سخت استفاده می شود و بدین صورت یک ظاهرسالم تر و بشاش تر برای پوست بیمار ایجاد می کند . دستگاه هیدرودرم یک روش شگفت آور در تکنولوژی مراقبت از پوست است که نتایج آن فقط پس از یک جلسه درمانی قابل مشاهده و اثر بخشی فوق العاده ای دارد .

شرکت مهندسی پزشکی طوس طب با آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز دنیا همراه با آموزش رایگان دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش و کمترین هزینه این دستگاه را ارائه می دهد.
این روش باعث بهبود چین و چروک ها و ظاهر خطوط ایجاد شده در پوست می شود و منافذ باز پوست را از بین می برد ( به طور مثال لکه های سرسیاه ) و نیز پوست های چرب و مستعد جوش و پوست هایی که رنگشان تغییر کرده را بهبود می دهد


› See More: دستگاه هیدرودرم