نمایندگی پکیج بوتان

نمایندگی پکیج بوتان : تکنوفن آریا نمایندگی پکیج بوتان ، خدمات خود را در اخذ نمایندگی پکیج بوتان و سرویس پکیج ها و نمایندگی تعمیر پکیج بوتان توسط بهترین نصاب پکیج ارائه می دهد. شرکت تکنوفن آریا تلاش خود را برای عرضه ی خدمات بیشتر این برند دارد. شرکت صنعتی بوتان با دارا بودن دانش روز از پیشگامان صنعت در ایران بشمار می آید.این شرکت به عنوان واحد نمونه ، موفق به دریافت ، گواهینامه های بین المللی ایزو 9002 در سال های 1375 تا 1378 گردیده است. شرکت تکنوفن آریا یکی از بزرگترین مرکز نصب و تعمیرات پکیج و محصولات بوتان ، انواع رادیاتور آلمنیومی و سیستم های گرمایشی (آبگرمکن ، شوفاژ دیواری ، رادیاتور ، پکیج دیواری و ...) می باشد. رادیاتورهای بوتان در سه مدل می باشند (II primo،Elena،Vitoria). طراحی مدرن ایتالیایی رادیاتورهای بوتان ، با بکارگیری پیشرفته ترین تکنولوژی های ساخت درتولید پکیج های بوتان،کیفیت این محصولات راتضمین می کند.

نمایندگی پکیج بوتان - تکنوفن آریا این بار برگ زرینی دیگر در خدمات خود ارایه میدهد.
اخذ نمایندگی پکیج ایران رادیاتور و نمایندگی پکیج های بوتان و سرویس و تعمیر پکیج های این مارک یکی از افتخارات تکنو فن می باشد.

این شرکت تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر و با کیفیت تر از این برند را دارد.

خدمات نمایندگی تعمیر بوتان شامل مراحل زیر میباشد:
1- تعمیرات تخصصی و رفع کلیه ایرادات دستگاه

2- سرویس های عمومی و اسید شویی

3- ارزیابی کارشناسی قبل از خرید

4- فروش- نصب و پشتیبانی

انواع پکیج شوفاژ دیواری یک مبدل ودو مبدل
انواع پکیج شوفاژدیواری فن دار و بدون فن
انواع رادیاتور شوفاژ و اقلام جانبی مربوطه

پکیج شوفاژدیواری بوتان:
پپکیج های شوفاژ دیواری بوتان مطابق بافناوری روز ایتالیا ، دارای معتبرترین قطعات استاندارد اروپا باعث صرفه جویی درمصرف گاز و دارا بودن توانایی کارکرد با فشارکم آب بنابر نیاز خریداران می باشد. این پکیج ها جایگزینی مناسب برای سیستم های مرکزی سنتی به شمار می روند که ضمن تامین آب گرم واحدهای مسکونی ، عاری از اشکالات و محدودیت های موتورخانه بوده و راحتی و آسایش را به ارمغان می آورد. با تولید پکیج شوفاژ دیواری در سال 1372 اولین بار امکان مستقل بودن واحدهای آپارتمانی و کاهش مصرف گاز را فرآهم آورده است .
مزیت های استفاده از پکیج شوفاژ دیواری بوتان:
• دارا بودن استاندارد ملی ایران و نشان کیفیت اروپا
• دارای راندمان90 درصدی(CE)
• کم حجم و مستقل و سوخت تمیز با راندمان بالا وآب گرم دائم و سریع
• تنوع محصولات در 18 مدل باظرفیت های مختلف
• کاهش هزینه ی تعمیرات

همچنین این پکیج با دارا بودن مدیریت واحد دستگاه در تابستان و زمستان کار می کند. اگر دستگاه را درحالت تابستان فعال کنیم آب گرم برای مصرف داخلی و اگر آن را در حالت زمستان قرار دهیم ،علاوه بر مصرف داخلی آب گرم شوفاژ ها تامین می شود.،

نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان


زمانی که پکیج های بوتان دچار مشکل فنی شده و یا سیستم لوله کشی دچار گرفتگی شده باشند توسط سرویس کار پکیج تکنوفن آریا سرویس شده و در صورت نیاز اسید شویی می شوند. شرکت تکنوفن آریا با در یافت نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان بهترین کیفیت سرویس این پکیج ها را ارائه داده و سبب رضایت مشتریان خود می شود.

آبگرمکن های دیواری بوتان
شرکت تکنوفن آریا نمایندگی پکیج بوتان و آبگرمکن های دیواری بوتان که سومین تولیدکننده ی بزرگ آبگرمکن دیواری در دنیا می باشد ، این آبگرمکن ها ،آب گرم رابه طوردائم فراهم می کنند.

مزایای آبگرمکن های دیواری نسبت به ایستاده
آب گرم فوری و به صورت دائمی واشغال فضای کم و تولید آب گرم بهداشتی و مصرف گاز کمتر. همچنین اگر مشتری آبگرمکنی خریداری نموده که برای مصرف گاز شهری طراحی شده است ، درصورت تمایل می توانید با سرویس کار پکیج شرکت تکنوفن آریا تماس گرفته و نسبت به تغییرگاز شهری به مایع (کپسولی) اقدام نماید. این آبگرمکن ها دارای کیفیت درسطح جهانی و ضمانت بوده و قطعات یدکی استاندارد در دسترس می باشند.


› See More: نمایندگی پکیج بوتان