مته گاندریل: دستگاه مته گاندریل از جمله دستگاه های خاص و مهم در صنعت می باشد که نیاز آن در تمام صنایع کشور احساس شده و با توجه به تحریم ها و خاص بودن دستگاه در صنایع جنگ افزار ، هسته ای ، پزشکی ، فولاد ، نفت گاز و پتروشیمی ، نیروگاه و ... همواره از ورود این دستگاه به کشور عزیزمان جلوگیری شده است و جزء دستگاه های تحریمی بوده است .نیاز صنعت به این دستگاه منجر به ساخت ترموول و این دستگاه در ایران شد که به لطف الهی تمامی مراحل ساخت این دستگاه به پایان رسیده و پروژه های بزرگی برای صنایع مختلف ( جنگ افزار ، صنایع دفاع ، هوافضا ، نفت و گاز و پالایشگاه ، پزشکی و ...) در این مجموعه انجام داده شده است.

به دلیل مزایای این روش و کاربرد فراوان آن در صنایع مختلف به معرفی برخی از ویژگی های آن می پردازیم.ویژگی های دستگاه مته گاندریل


سوراخ کاری عمیق روشی است که برای سوراخ کاری عمیق نسبت عمق به قطر 1به 300 استفاده می شود. در این روش مایع برش که می تواند خالص و یا مخلوطی از غبار حاصل از هوای فشرده با مایع برش باشد، از طریق بدنه تو خالی مته گاندریل به محل برش تزریق می گردد.
• گاندریلینگ یک روش انعطاف پذیر ، پربازده و سریع برای ایجاد سوارخ های باریک و سوراخ کاری عمیق با تلرانس بسته و سطح نهایی پرداخت شده که معمولا در یک مرحله انجام می گردد بطوری که اغلب نیازی به برقوکاری ، هونینگ یا عملیات پایانی دیگر را مرتفع می کند ، به عبارتی سطح را تکمیل می دهد.
• در این روش تلرانس هایی به کوچکی 0.01 میلی متر با سطح پرداخت کمتر µm1.6 قابل دستیابی است.
• انواع مختلف از متریال ها با کاربرد های اختصاصی که در پروژه های متفاوت از جنس آهن ریخته گری تا فولاد ابزاری ، سوپر آلیاژ ها ( مونل ، هستلوی ، اینکونل ) تا سختی 50HRC می باشند ، قابلیت عملیات سوراخ کاری عمیق را دارند ...تامین انواع مته گاندریل و برقو (remaring & gun drilling tools)


تامین انواع مته از سایز 2 میلیمتر تا 40 میلیمتر بدون محدودیت در طولمته گاندریل از کشور المان

مته گاندریل از کشور کره جنوبی

مته گاندریل از ترکیه

مته گاندریل از کشور تایوان

مته گاندریل از کشور چین


› See More: مته گاندریل