Shofer Race Driver این بازی توسط یک کمپانی ایرانی با نام Zhoori Maang Studio ساخته شده است و ماشین‌های ایرانی از قبیل سمند نیز در این بازی قرار داده شده است.
در بازی Shofer Race Driver دو مد با عنوان‌های tournament و career وجود دارد که هر کدام شامل تعدادی مسابقه می‌شوند که وظیفه شما پیروزی در آن‌ها است.
شما قبل از مسابقات می‌توانید یکی از ماشین‌های که در اختیار دارید را انتخاب کنید و سپس به وسیله آن به مسابقه با سایرین بپردازید. با پیروزی در مسابقات مختلف قادر خواهید بود تا ماشین‌های جدید را نیز باز کنید و با آن‌ها به مسابقات بروید.
ماشین‌های جدید دارای سرعت و قدرت بیشتری خواهند بود و می‌توانند بر نتایج شما تاثیر بسیاری داشته باشند. همچنین برای طبیعی شدن هر چه بیشتر بازی در طول مسابقه در صورتی که برخوردی با ماشین خود داشته باشید،
جزئیات آن بر روی ماشین شما قابل رویت خواهد بود و خسارت‌های وارد شده را به چشم خواهید دید. هم اکنون بازی کامپیوتری Shofer Race Driver را به صورت مستقیم و رایگان از سایت دانلود سافت ور دریافت کنید و لذت ببرید.حداقل سیستم مورد نیاز:


OS: Windows XP, Vista, 7
Processor: P4 2.0 GHz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 1 GB RAM, GeForce 8800 or Radeon
Hard Drive: 6500 MB available spaceسیستم پیشنهادی:


OS: Windows XP, Vista, 7 64-bit
Processor: 2.5GHz dual core CPU
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 2 GB RAM, GeForce 8800 or Radeon
Hard Drive: 6500 MB available spaceراهنمای نصب


– فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و نصب کنید.
– کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.
– هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

لینک های دانلود از دانلود سافت وار با حجم 2.11 گیگابایت
بخش اول...>کلیک کنید< | بخش دوم...>کلیک کنید< | بخش سوم ...>کلیک کنید<

کد:
برای مشاهده محتوا می بایست ورود کنید؛اگه در تالار عضو نیستید  برای ثبت نام کلیک کنید  تا در مدت کوتاهی عضو تالار شوید.› See More: دانلود بازی Shofer Race Driver برای PC