آیا اولین بازدید شماست؟ ثبت نام

مشاهده RSS Feed

Sina

نرخ و شرایط تبلیغات در تالار گفتمان یه حسِ خوب

به این مطلب امتیاز بدهید
توسط در تاریخ 04-23-2015 در ساعت 07:02 PM (3269 نمایش ها)
نرخ تبلیغات در تالار گفتمان یه حسِ خوب:

تبلیغ در اول تمام صفحات انجمن ماهانه بیست هزار تومان و در صورت درخواست تبلیغ 3 ماهه و بالاتر ار آن برای مجموع 3 ماه با اخذ تخفیف مبلغ قابل پرداخت پنجاه هزار تومان است. (سایز 468px × 60px)


تبلیغ بعد از تمام پست های اول تایپیک های انجمن توسط سیستم تبلیغ گر ماهانه ده هزار تومان (سایز 468px × 60px)


تبلیغ گوشه ای سمت راست ماهانه سی هزار تومان و در صورت درخواست تبلیغ 3 ماهه و بالاتر از آن برای مجموع 3 ماه با اخذ تخفیف مبلغ قابل پرداخت هشتاد هزار تومان است. (سایز 130px × 130px)


تبلیغ گوشه ای سمت چپ ماهانه بیست هزار تومان و در صورت درخواست تبلیغ 3 ماهه و بالاتر از آن برای مجموع 3 ماه با اخذ تخفیف مبلغ قابل پرداخت پنجاه هزار تومان است. (سایز 130px × 130px)شرایط تبلیغات در تالار گفتمان یه حسِ خوب:

قبول پذیرش تبلیغ سایت هایی که نوع فعالیت و محتوای آنها طبق قوانین جرایم رایانه ای جرم محسوب میشود، در تالار امکان پذیر نیست.

حجم بنر های تبلیغاتی که توسط تبلیغ دهندگان ارائه میشود نباید سنگین باشد.

قیمت های اعلام شده در فوق برای بنر هایی با سایز468px × 60px و بنر های سه گوش با سایز 130px × 130px ارائه شده اند، در صورتی که بنر ارائه شده شما سایز بزرگتری را دارا باشد قیمت تبلیغات آن متفاوت خواهد بود. (‏جهت آگاهی از قیمت تبلیغ بنر خود با @sina تماس بگیرید)

تغییر لینک و تصویر بنرهای تبلیغاتی ارائه شده امکان پذیر میباشد جهت این کار درخواست خود را برای @sina ارسال نمایید.

امکان پرداخت هم بصورت آنلاین و هم بصورت ارائه شماره کارت و حساب توسط بنده امکان پذیر می باشد،و اگر مایل به تبلیغات بودید از طریق پیام خصوصی برای شما ارسال می شود.

برای سفارش تبلیغات نیز از طریق پیام خصوصی با @sina در تماس باشید و همین طور میتوانید ای دی بنده در تماس باشید ksina23@yahoo.com
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

  1. niosha آواتار ها
    • |
    • لینک ثابت
    عاااااااااااااااااااالییی ییییییییییییییییییییی